KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088077
nr 1408 8077
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, -38. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 38x35cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:02:09
19/7 14:41:08
19/7 19:20:53
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman